ÜRÜNLERİMİZ

L202 Klorlu Toz Yardımcı Yıkama Maddesi

Kullanım Alanı:

Bileşimindeki aktif klor veren toz organik maddeler ile güvenli bir ağartıcı ve leke çıkartıcıdır. Renkli çamaşırlar için önerilmez, ancak klora karşı stabil olan renklerde kullanılabilir. Formülündeki aktif maddeler sayesinde lekeli çamaşırlarda önce temizleme, sonra ağartma yapar. Özellikle beyaz ve pamuklu tekstil için uygundur. 60 °C sıcaklık üstünde kullanılmamalıdır.

Ürün Bileşimi:

Anyon aktif madde, organik klor, alkaliler, fosfat.

Kullanım Talimatı:

Asidik ürünlerle karıştırmayınız. Yüksek sıcaklıklarda ve dozajlarda kullanım tekstil üzerinde yıpranmalara sebep olabilir. Tekstil iyi durulanmaz ise kurutma ve ütüde yıpranmalara sebebiyet verebilir. Ana yıkama maddesi ile beraber kullanıldığında yıkama suyuna 3-5 dakikalık yıkamadan sonra eklenmelidir. Yıkama suyu sıcaklığı 30-50 °C’de 1 kg kuru çamaşıra 10 gr veya 1 lt yıkama suyuna 2 gr İNOKSCLEAN L202 KLORLU TOZ YARDIMCI YIKAMA MADDESİ ilave edilir.

Düşük sıcaklıklarda oran artırılmalıdır.  

L204 Oksijenli Toz Yardımcı Yıkama Maddesi

Kullanım Alanları:

İçerdiği aktif oksijen ile güvenli bir leke çıkartıcı ve ağartma maddesidir. Tam ve yarı otomatik çamaşır makinelerinde kullanılır. Daha düşük sıcaklıklarda önerilen miktar arttırılır. Beyaz, renkli, pamuklu, sentetik ve ikisinin karışımı tekstil için uygundur. Renk stabilitesi kontrol edilmelidir.

Ürün Bileşimi:

Anyon aktif madde, fosfatlar, alkaliler, polisilikatlar.

Kullanma Talimatı:

Çamaşır makinelerinde ana yıkama maddesiyle beraber 1 kg kirli çamaşır için kirlilik derecesine göre 5-15 gr arası ilave edilir.

L203 Pişmiş ve Ağır Kirler İçin Yardımcı Yıkama Maddesi

Kullanım Alanları:

Tam ve yarı otomatik çamaşır makinelerinde kullanılır. İNOKSCLEAN markalı ana yıkama maddeleri ile birlikte kullanıma uygundur. Ayrıca ön ıslatmada leke çıkartıcı olarak kullanılır.  İçerdiği yüksek orandaki enzim ile pişmiş yağ kan, protein, çimen, süt ve sos lekelerini parçalayarak temizlenmesini sağlar. Her türlü tekstil için uygundur.

Ağartıcı etkili oksidatif ürünlerle birlikte kullanımı önerilmez.

Ürün Bileşimi:

Fosfat karışımları, karbonat, sodyum sülfat, enzim ve kompleksan içerir.

Kullanma Talimatı:

Uygun sertlik derecesine göre 1kg kuru çamaşıra 15-30 gr İNOKSCLEAN L203 kullanılmaktadır. 

L206 Ağır Kir ve Kan Çözücü Yardımcı Yıkama Maddesi

Kullanım Alanı:

Tam ve yarı otomatik çamaşır makinelerinde, ön ıslatmalarda kullanılır. Çok kirli ve sorunlu çamaşırların temizliğinde yardımcı yıkama maddesi olarak ön yıkamada veya ana yıkamada kullanılır. Beyaz ve renkli, pamuklu, sentetik ve ikisinin karışımı tekstilin yıkanmasında uygundur. Nazik çamaşırlarda kullanılmamalıdır.

Ürün Bileşimi:

Anyon Aktif madde, fosfatlar, alkaliler, polisilikatlar.

Kullanma Talimatı:

Çamaşır makinelerinde ana yıkama maddesiyle beraber 1 Kg kirli çamaşır için kirlilik derecesine göre 5–15 Gr arası ilave edilir.