ÜRÜNLERİMİZ

 • M100 İnoksclean Endüstriyel Bulaşık Makine Deterjanı 25 Lt.

  Kullanım Alanı:
  Endüstriyel tip bulaşık makinelerine takılan dozaj pompaları ile kullanılır. Yumuşak ve orta  sertlikteki sularda her türlü kir şartlarında mükemmel sonuç verir. İNOKSCLEAN M101 ile birlikte kullanılır.  Su sertliğine göre dozaj ayarlanırsa kireç birikimini önler. Ağır kokuları giderir. Alüminyum için uygun değildir.

  Ürün Bileşimi:
  Kuvvetli alkali, kompleksanlar, korozyon inhibitörü içerir.

  Kullanma Talimatı:
  Otomatik dozaj pompası ile su sertliğine göre 1-6 gr/lt dozajlanır. Su sertliği 10°dH üzerinde ise su arıtma cihazı kullanılması önerilir.

  İncele
 • M101 İnoksclean Endüstriyel Bulaşık Makine Parlatıcısı 20 Lt.

  Kullanım Alanları:
  Dozaj pompaları ile kullanılır. Bulaşıkların leke bırakmadan hızlı, parlak ve kuru çıkmalarını sağlar. İNOKSCLEAN M100 ile kullanılır. Makinada kireç oluşumunu engeller. Yumuşak ve orta sertlikteki sularda, her türlü kir şartlarında etkilidir.

  Ürün Bileşimi:
  Nonyonik aktif maddeler, kompleksanlar,  boya içerir.

  Kullanma Talimatı:
  Otomatik dozaj pompası ile su sertliğine göre 0.5-0.8 gr/lt dozajlanır.

  İncele
 • M103 İnoksclean Fırın ve Izgara Temizleme Maddesi 0.84 Lt.

  Kullanım Alanı:
  Ocak, fırın, ızgara, grill, fritöz gibi mutfak aletleri üzerinde biriken yanmış yağları ovma, kazıma gerektirmeden kolayca temizler. İçerdiği yağ çözücü kimyasallar, surfaktantlar ve alkali maddeler sayesinde çok süratli ve kolay sonuç alınır. Köpük olarakta kullanıma uygundur. Alüminyum yüzeyler için uygun değildir.

  Ürün Bileşimi:
  Yüzey aktif madde, alkali madde, solvent.

  Kullanma Talimatı:
  İNOKSCLEAN M103 Fırın Temizleme Maddesi 45-50°C’ye ısıtılmış ağır yağlı yüzeylere püskürtülerek direkt uygulanır ve daha iyi sonuç almak için yüzey üzerinde oluşan köpük tabakası bir süre bekletilir. Fırça veya sünger yardımıyla temizlenir ve yüzey durulanır.

  İncele
 • M104 Davlumbaz Yağ Çözücü 0.84 Lt.

  Kullanım Alanı:
  Özellikle mutfaklardaki zeminler, davlumbazlar, duvarlar üzerinde yoğunlaşan yağ tabakasının ve yoğun kirin temizlenmesinde etkilidir. Konsantre olduğundan ekonomiktir. Manuel olarak ya da zeminlerde makine ile uygulanabilir. içerdiği yüzey aktif maddeler doğada parçalanabilir. Alüminyum yüzeylerde kontrollü olarak kullanılabilir.

  Ürün Bileşimi:
  Aktif madde, alkaliler, fosfatlar ve solvent içerir.

  Kullanma Talimatı:
  - Ağır yağlı kirlerde 1 lt suya 1 lt İNOKSCLEAN M104 Davlumbaz Yağ Çözücü ilave edilir.
  - Hafif kirli yüzeylerde 10 lt suya 1 lt İNOKSCLEAN M104 Davlumbaz Yağ Çözücü ilave edilir.
  - İNOKSCLEAN M104 Davlumbaz Yağ Çözücü, mutfak ekipmanlarında püskürtülerek direkt uygulanabilir. Zeminlerde ıslak mop veya yer yıkama makinesi ile yüzey üzerine yayılır, yüzeyi aynı makine ile fırçalayıp, zemindeki solüsyon vakumlanır. Gerekirse zemin üzerinde 10 - 20 dk bekledikten sonra vakumlama işlemi yapılır.

  İncele
 • M105 İnoksclean Paslanmaz Çelik Parlatıcı 0.624 Lt.

  Kullanım Alanı:
  Paslanmaz çelik, krom, nikel alaşımlı metal yüzeylerin temizlik ve bakımında kullanılır. Metal yüzeyleri çizmeden temizler ve parlatır. Parlaklık sağlayan ve tekrar kirlenmesini önleyen bir film tabakası oluşturur. Yüzeye hoş bir görünüm sağlar ve yüzeyi korur. İnatçı kirleri ve parmak izlerini yok eder.

  Ürün Bileşimi:
  Doymuş hidrokarbonlar, solvent, yağ çözücü ve esans içerir.

  Kullanma Talimatı:
  Paslanmaz çelik yüzeye İNOKSCLEAN M105/M105P/M105K ile spreyleyin. Temiz bir bez veya kağıtla ürünü zemine yayın ve parlayana kadar uygulamaya devam edin.

  İncele
 • M106 İnoksclean Bulaşık Makinesi Kireç Temizleme ve Bakım Maddesi 5 Lt.

  Kullanım Alanı:
  Sert su kullanılan yerlerde bulaşık makinesi, çay-kahve makineleri içerisinde ve serpantinlerinde zamanla kireç oluşur. İNOKSCLEAN M106 ile yapılan yıkamayla kireç birikimleri temizlenir. Makinenin verimli çalışmasını, enerji tasarrufu ve hijyenik temizlik sağlar. Kirecin temizlenmesi hijyeni sağlar. Bakır ve alüminyum için uygun değildir.

  Ürün Bileşimi:
  İnorganik asitler, korozyon inhibitörü içerir.

  Kullanma Talimatı:
  Dozaj pompası hortumu, bulaşık yıkama maddesi bidonundan çıkarılır. Makine içine su alınır, 50-60°C’ye kadar ısıtılır. Kireç yoğunluğuna göre 50-100 gr/lt İNOKSCLEAN M106 eklenir ve makine 20-30 dak. çalıştırılır. Eğer yeterli gelmezse, işlem tekrarlanır. Su boşaltılır ve iyice durulanır.

  İncele
 • M108 İnoksclean Sıvı Ön Daldırma Maddesi 20 Lt.

  Kullanım Alanı:
  Protein ve leke çıkarıcı ön daldırma maddesi; tabak, bardak, paslanmaz çeliklerde vb. oluşmuş kurumuş çay, kahve, nişasta gibi lekelerin ön daldırma metoduyla kolayca çıkartılmasını sağlar.

  Ürün Bileşimi:
  Kompleks yapıcılar, fosfatlar, polisilikatlar, alkali maddeler ve klor içerir.

  Kullanma Talimatı:
  1 lt  su için 10-20 gr M108 Sıvı Ön Daldırma Maddesi ilave edilir. Daldırma su ısısı 40-50° C civarında olmalıdır. Sıcaklığın düşük olması durumunda M108 Sıvı Ön Daldırma Maddesi maksimum miktarda kullanılmalıdır. Lekeli tabak ve malzemeler hazırlanmış solüsyona daldırılır ve 20-30 dk bekletilir. Durulamadan makineye verilir.

  İncele
 • 1